Во кошничка парч. од овој продукт додаток

BOX 3/15

Ормар за чување вредности со 15 прегради

- нашите ормари за чување на вредности се користат за разни потреби: има простор за чанта, чевли, па дури личен алат на кој треба да се внимава

Тип

Калкулатор за големина

брава

Додатоци

Додади додатоци

Испорака

Испорака од лагер во 1-2 недели

37,810 ДЕН.

парч.

Цените се без пресметан ДДВ

Висина 1850 mm
Ширина 900 mm
Длабина 500 mm
Тежина 68 kg
Број на прегради 15 парч.
Димензии на преграда (hxwxd) 311x300x500 mm
Материјал првокласен челичен лим
Основна боја RAL 7035 / светло сива
Боење електростатска заштита / се нанесува со прскање
Артикл BOX 3/15
Ормарите BOX 3/12 и 3/15 се исклучително популарни, бидејќи се многу разновидни. Има доволно простор за чанти, чевли, шлемови, заштитни очила, дури и лични алатки - всушност, нешто што треба да се чува одделно и внимателно.

Излегуваме на терен, консултации, бесплатно

Излегуваме на терен, прибираме податоци, даваме совети и правиме цртежи. Не само што ги исполнуваме барањата, туку и ги бараме најекономичните ормани кои совршено ги задоволуваат вашите барања.

Oрмани од залиха, за кратко време

Вршиме испорака на 80% од нашите производи од залиха, но и исполнувањето на итни барања не е проблем.

Испораката е соодветна на барањата

Испорачуваме во времето што е најсоодветно за вас. Ако сакате итно да ги наместите вашите соблекувални, тогаш ние можеме да ги испорачаме и монтираме за кратко време. Ако вашата соба за перење уште не е подготвена, сеуште можете да сметате на нас, ќе стигнеме до оптималниот момент.

Монтирање - клуч на рака

Не само што ги достатувааме вашите ормани, ние исто така и ги монтираме. Покрај проверката на бравите, нашите експерти ги поставуваат орманите, ги прилагодуваат вратите и го земаат материјалот за пакување кој веќе не е потребен. Вие немате ништо друго освен да добивате клучеви и да уживате во конечниот резултат.